WIEW
Gallgasse 17
Gallgasse 17
Former carriage house in Hietzing — 12 units with private outdoor space
12 UnitsCompletedAllesWirdGut Architektur ZT GmbHHietzing

Floorplan2

1/2Floorplan
2/2Floorplan
Available

Condominium for sale in 1130 Hietzing Wien

Top 5·Gallgasse 17
112 m²1. DG
Preis
€ 949,000
€ 8,473 / m²