WIEW
Zwerngasse 49
Zwerngasse 49
Living at Schafberg
4 Floors22 UnitsHernals

Floorplan

Available

3-room apartment for sale in 1170 Hernals Wien

3·Zwerngasse 49
3 rooms72.9 m²1. Etage
Preis
€ 636,080
€ 8,724 / m²
Additional details
Stiege
1
Top nr
3
Zimmer count
3
Kaufpreis eur
636,080
Freiflache
76.8 m²
Wohnflache
72.9 m²
Balkonflache
4.4 m²
Gartenflache
56.2 m²
Terrassenflache
16.2 m²