Barawitzkagasse 24
High-quality living comfort in the heart of Döbling
26 Units2027Döbling
Floorplan
Available
3-room apartment for sale in 1190 Döbling Wien
2. Etage 2·Barawitzkagasse 24
3 rooms68.4 m²2. Etage
Preis
€ 534,588
€ 7,811 / m²
Additional details
Level
2. Stock
Loggia
1.91 m²
Balcony
6.41 m²
Flooring
Parkett
Living area
68.44 m²
Freiflache
8.3 m²
Loggiaflache
1.9 m²