WIEW
Liesing Gardens
Liesing Gardens
Living in harmony with nature and innovation in Vienna's south
35 Units2026Liesing

Floorplan

Available

3-room apartment for sale in 1230 Liesing Wien

Top 13 1DG 62.65qm·Liesing Gardens
3 rooms62.7 m²1. DG
Preis
€ 399,000
€ 6,369 / m²