WIEW

Apartments for sale in Vienna

5,813apartments found.

Aufleeben
BOP Immoholding GmbH
Top L.13.1 · 4. OG
€ 239,900
€ 6,573 / m²
2 rms36.5 m²
10. Favoriten · Leebgasse 67
Aufleeben
BOP Immoholding GmbH
Top S.1/15 · 4. OG
€ 239,900
€ 6,404 / m²
2 rms37.5 m²
10. Favoriten · Leebgasse 67
Bona Dea
PI83 Holding GmbH
Top 1 - Var B · EG
€ 239,900
€ 6,435 / m²
2 rms37.3 m²
22. Donaustadt · Habe-die-Ehre-Gasse 32
Bona Dea
PI83 Holding GmbH
Top 1 - Var A · EG
€ 239,900
€ 6,385 / m²
2 rms37.6 m²
22. Donaustadt · Habe-die-Ehre-Gasse 32
Aufleeben
BOP Immoholding GmbH
Top L.17 · 4. OG
€ 239,900
€ 6,564 / m²
2 rms36.6 m²
10. Favoriten · Leebgasse 67
YOU2 - Dein Zuhause am Hausfeld
KIBB Immobilien GmbH
Lotus 2 Top 1 · 3.OG
€ 239,900
€ 6,549 / m²
1 rms36.6 m²
22. Donaustadt · Oberes Hausfeld
Rosengarten – Lichnowskygasse 26
DWK Die Wohnkompanie GmbH
Top 960-72511
€ 239,940
€ 4,916 / m²
48.8 m²
11. Simmering · Lichnowskygasse 26
Senefeldergasse 35
ACCENTA Immobilien e.U.
Top 1 · EG
€ 240,000
€ 6,643 / m²
1 rms36.1 m²
10. Favoriten · Senefeldergasse 35
Muhr 58
MUHREN58 Projekt GmbH
Top 16
€ 240,000
€ 6,518 / m²
2 rms36.8 m²
10. Favoriten · Muhrengasse 58
Angeligasse 41
Adriale Holding GmbH
Top 30 · 4
€ 240,000
€ 6,079 / m²
2 rms39.5 m²
10. Favoriten · Angeligasse 41
Senefeldergasse 35
ACCENTA Immobilien e.U.
Top 8 · 2. Etage
€ 240,000
€ 7,192 / m²
1 rms33.4 m²
10. Favoriten · Senefeldergasse 35
Rosengarten – Lichnowskygasse 26
DWK Die Wohnkompanie GmbH
Top 960-72466
€ 240,870
€ 4,923 / m²
2 rms48.9 m²
11. Simmering · Lichnowskygasse 26
Park in Sicht
Heindl-Holding GmbH, Neuraum R/H GmbH
4 · EG
€ 241,000
€ 5,084 / m²
2 rms47.4 m²
14. Penzing · Goldschlagstraße 191
BREEZE Breitensee
Grossmann + Kaswurm Immobilien
Top 05 · 1. OG
€ 241,000
€ 8,025 / m²
1 rms30 m²
14. Penzing · Kendlerstraße 31
Paulus 5
ACCENTA Immobilien e.U.
Top 43 · 2. Etage
€ 241,067
€ 8,228 / m²
1 rms29.3 m²
3. Landstraße · Paulusgasse 5
Paulus 5
ACCENTA Immobilien e.U.
Top 62 · 3. Etage
€ 241,067
€ 7,891 / m²
1 rms30.6 m²
3. Landstraße · Paulusgasse 5
Rosengarten – Lichnowskygasse 26
DWK Die Wohnkompanie GmbH
Top 960-72528
€ 241,149
€ 4,941 / m²
48.8 m²
11. Simmering · Lichnowskygasse 26
Simmeringer Wohn(t)raum
Haring Group
Top 22 · 1. Etage
€ 241,335
€ 6,053 / m²
2 rms39.9 m²
11. Simmering · Studenygasse 16
Simmeringer Wohn(t)raum
Haring Group
Top 54 · 3. Etage
€ 241,335
€ 6,053 / m²
2 rms39.9 m²
11. Simmering · Studenygasse 16
Simmeringer Wohn(t)raum
Haring Group
Top 21 · 1. Etage
€ 241,335
€ 6,053 / m²
2 rms39.9 m²
11. Simmering · Studenygasse 16
Simmeringer Wohn(t)raum
Haring Group
Top 20 · 1. Etage
€ 241,335
€ 6,053 / m²
2 rms39.9 m²
11. Simmering · Studenygasse 16
Simmeringer Wohn(t)raum
Haring Group
Top 03 · EG
€ 241,335
€ 5,545 / m²
2 rms43.5 m²
11. Simmering · Studenygasse 16
Wohngefühl Simmering
Haring Group
Top 02 · EG / Erdgeschoss
€ 241,500
€ 6,057 / m²
2 rms39.9 m²
11. Simmering · Studenygasse 16
Am Franzosenweg
Haring Group
Top H17/03 · EG
€ 241,500
€ 7,113 / m²
1 rms34 m²
10. Favoriten · Franzosenweg 3-5
Grand Garden
EHL Immobilien GmbH, WINEGG Realitäten GmbH
Top 2/2/05 · EG
€ 242,000
€ 6,153 / m²
2 rms39.3 m²
16. Ottakring · Roseggergasse 2–8
Fendigasse
Mittelsmann Philipp Sulek GmbH
Top 14 · 3. Etage
€ 242,000
€ 4,599 / m²
2 rms52.6 m²
5. Margareten · Fendigasse
Steudelgasse 21-23
3SI Immogroup
Top 2/8-9 · 2. Obergeschoß
€ 242,000
€ 3,978 / m²
2.5 rms60.8 m²
10. Favoriten · Steudelgasse 21-23
soVie
DECUS Immobilien GmbH, Carma & Partner GmbH
Top 07 · HP
€ 242,000
€ 5,993 / m²
2 rms40.4 m²
12. Meidling · Schallergasse 28
Rosengarten – Lichnowskygasse 26
DWK Die Wohnkompanie GmbH
Top 960-72452
€ 242,079
€ 4,947 / m²